Par mani


sintija katkevicaSINTIJA KATKEVIČA 

Sertificēta fitnesa trenere

Sertificēta uztura speciāliste (Plant based)

WFF/WBBF World AM Champion 2015

 WFF/WBBF Fitness Model Pro

`

`

`..

 

 •  C kategorijas sporta speciālists (sporta treneris), sertifikāts izsniegts “Latvijas Sporta federāciju padomē”
 • Sertifikāts augu valsts izcelsmes uztura zinātnē (Plant – Based Nutrition), izdots 2016.g. Cornell University, T. Colin Campbell Center for Nutrition Studies
 • Sporta Izglītības Aģentūras sporta speciālista kvalifikācijas paaugstināšanas sertifikāts (prakstisko iemaņu veidošana fitnesa speciālistiem)
 • RSU prof. pilnveides programma Pilates metodes vingrinājumi (dziļās muskulatūras vingrinājumi, vingrošana muguras sāpju profilaksei un ārstēšanai)

.

Sports un veselīga ēšana ir mans dzīvesveids. Lai gan neesmu perfektā sieviete, kura ilgu laiku pavada virtuvē, tomēr cenšos kaut ko tomēr gatavot, un izvēlos parasti veselīgus produktus, lai sanāktu veselīgs galaprodukts. Mana ģimene pie tā ir jau pieradusi.

Esmu 100% veģetāriete un 99% vegāns kopš 2015. gada. Nevarētu apgalvot par vegānismu simtprocentīgi, jo reizi pa reizei gadās nokļūt vietā, kur nav 100% vegāniski produkti – diemžēl, olas vai piens, kas bieži vien restorānos tiek pievienots gatavošanas procesā ir neatņemama sastāvdaļa – visbiežāk, mēs paši pat neuzzinām, kad kaut kas “nevēlams” ir pievienots klāt vai nav. Mans viens procents no nevegānisma uzskatu, ir mazs un jāsaka, ka mājās, ja ņemam vērā ledusskapja sastāvu, dzīvojam 100% veselīgi (vegāniski).

Ar sportu esmu nodarbojusies vienmēr, jau skolas laikā, vienmēr piedalījos sporta stundās (tas bija mans mīļākais priekšmets!), pirmajās klasēs dejoju, vēlāk – gāju uz trenažieru zāli (tā nenopietni, man bija tikai 15 gadi!) un cītīgi skrēju. Skrēju, skrēju, skrēju un tad sāku piedalīties arī dažādos skriešanas organizāciju rīkotajos maratonos, pusmaratonos. Pirmo reizi Nordea maratonā piedalījos 2009. gadā, pēc tam katrā nākošajā gadā, līdz sapratu, ka tas vairs man nav interesanti. Paralēli piedalījos “mazajos” maratonos Biķernieku trasē, Mežparkā, Jūrmalā u.c. Mans lielākais sasniegums skriešanas jomā ir 21 km (pusmaratona) noskriešana Ventspils pusmaratonā 2011. gadā.

Pēc dēliņa piedzimšanas, 2012. gadā es atsāku sportot, kad mazajam apritēja vien 2 mēneši. Šoreiz man bija pavisam cits virziens – fitness. Es to izdomāju dēļ tā, ka vēlējos skaistāku augumu, ar izteiktāku muskuļu reljefu. To ar skriešanu vien panākt nav iespējams, vismaz es to nepanācu. Ar skriešanu mani augšstilbi “piedzinās” un tie izskatījās lieli, bet ne skaisti. Līdz ar to, sapratu, ka kaut kas ir jāmaina, jānodarbina sevi ar spēka treniņiem, uz ko mani pamudināja arī vīrs. Iepriekš man bija maldīgs priekšstats – ka ar spēka treniņiem nevar nemaz iesvīst un tāds kārtīgs treniņš ir tikai aerobais (kardio) treniņš. Savas domas mainīju jau pēc pirmā spēka treniņa, kurā pirmo reizi taisīju pietupienus ar stieni. Rezultātus un izmaiņas savā ķermenī sāku redzēt ļoti ātri.

Nav noslēpums, ka rezultāti ir vislielākā motivācija pašam sev, arī man tā bija – skatījos spogulī un priecājos! Sāku daudz skatīties fitnesa video youtubā un šur tur uzdūros uz pasaules mēroga fitnesa zvaigznēm, kuras izskatās perfekti un piedalās arī sacensībās. Es arī vēlējos izskatīties tā, lai varētu piedalīties sacensībās. Sāku trenēties pie privātā trenera, kurš man sastādīja personīgo treniņa programmu, pēc kuras strādāju dažus mēnešus. Pēc tam sāku trenēties jau individuāli un sapratu, ka ir laiks iet uz sacensībām. Sacensībām sevi sagatavoju 2 mēnešu laikā, ievēroju pirmssacensību diētu un trenējos 5 reizes nedēļā, bet rezultāti bija to vērti.

Līdzšinējā sacensību pieredze:

2016.gada rudens sezona

GATAVOJOS SACENSĪBĀM KĀ VEGĀNS

 • WFF-WBBF World AM Championship 2016 – čempione Fitness Figure kategorijā
 • WFF-WBBF World PRO Championship 2016 Amber Prix “Olimpia” – čempione Fitness Figure kategorijā
 • European Natural Bodybuilding and Fitness Championship (INBA) 2016 – 4.vieta Sport Model kategorijā

2016.gada pavasara sezona

GATAVOJOS SACENSĪBĀM KĀ VEGĀNS

 • WFF-WBBF 49-th “Amber Prix International” – vicečempione Fitness Figure kategorijā

2015.gada rudens sezona

GATAVOJOS SACENSĪBĀM KĀ VEGĀNS (BEZ GAĻAS, OLĀM, PIENA PRODUKTIEM)

 • 40th WFF-WBBF Lithuania Cup Open 2015 – absolūtā čempione (1.vieta kategorijā Women Bodybuilding, 1.vieta Overall Winner)
 • WFF-WBBF World Amateur Cup 2015 – čempione Fitness Model kategorijā
 • WFF-WBBF World AM Championship 2015 – Pasaules čempione Fitness Model kategorijā
 • WFF-WBBF World Pro Championship „Amber Prix OLYMPIA“ 2015 – vicečempione Fitness Model kategorijā

2015.gada pavasara sezona

GATAVOJOS SACENSĪBĀM KĀ VEĢETĀRIETE (BEZ GAĻAS)

 • 2015 WFF-WBBF Europe Championship and the 16-th „Universe“ Contest /Classic Bodybuilding Category/ 3.vieta
 • NAC Latvia Open Bodybuilding and Fitness Cup 2015 /Shape Category/ vicečempione/
 • NAC Vilnius Cup Open 2015/Figure Category/6.vieta
 • NAC Lietuvos kultūrizmo čempionatas 2015/Shape Category/
 • WBFF Paul Dillett’s Danish Fitness and Fashion Show 2015/Fitness Diva Category/7.vieta
 • WBFF Paul Dillett’s Danish Fitness and Fashion Show 2015/Transformation Category/Top5

2014.gada rudens sezona

 • IFBB Starptautiskais Latvijas kauss „Rīgas Pērle 2014” (21.09.2014) – vicečempione Bodyfitness kategorijā
 • IFBB Starptautiskais Latvijas kauss „Rīgas Pērle 2014” (21.09.2014) – 3. vieta Bikini Fitness kategorijā
 • IFBB Savickas Classic 2014 (04.10.2014) – 6.vieta Bikini Fitness kategorijā

 

plant-based-nutrition-certificate

sporta-sertifikats pilatesvispareja_fiziska_sagatavotiba kustibu_attistisanasports_bernu_veseliba

speka_trenins

speka_trenins

 

Uz augšu